win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 17 από σύνολο 17

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός MSc
    Το Αβατάριο του μέλους Evan
    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    437
    Εύσημα

    έδωσε
    48
    έλαβε
    33
    Αρχεία

    Λήψεις
    70
    Ανέβασε
    12

    Προεπιλογή

    σε έχω εγκρίνει από μέρες αλλά δεν ξέρω τι σ^%$#ά γίνεται δεν έχω ιδέα

  2. (επάνω) - Ανάρτηση #2
    Μηχανικός
    Μηχανικός Ορυκτών Πόρων
    Το Αβατάριο του μέλους mred-akias
    Εγγραφή
    25.10.2009
    Περιοχή
    Χανιά-Αθήνα
    Αναρτ.
    106
    Εύσημα

    έδωσε
    42
    έλαβε
    24
    Αρχεία

    Λήψεις
    23
    Ανέβασε
    6

    Προεπιλογή

    OΚ εγώ πάντως με search δεν βρήκα τον zavi, τον βρήκα από την λίστα following του Adavis!

    Πολύ βολικό για να βρεθούμε μεταξύ μας είναι η δυνατότητα που έχουμε να βλέπουμε τις λίστες following και followers του κάθε χρήστη.

    Π.χ. εγώ έψαξα για zavi και βρήκα μόνο τα update messages των agior, howard και adavis. Μέσω του adavis βρήκα τον zavi και στην συνέχεια τον Evan.

    Aπό τον zavi αναμένω έκριση, οπότε Evan, howard, adavis και agior μπορείτε να τους βρείτε αν απλά κάνετε κλικ στο "following" στο προφίλ μου.


    edit:
    Συνάδελφοι, μόλις προσέθεσα τον zavi και μου εμφάνισε το μνμ: ΖaviNation will receive your tweets from now on ή κάτι τέτοιο. Που σημαίνει ότι δεν αρκεί λχ εγώ να ακολουθώ τον Evan, πρέπει και αυτός να ακολουθεί εμένα για να υπάρχει αμφίδρομη επικοινωνία.

    Στα settings, μου δίνει τον ακόλουθο σύνδεσμο: http://twitter.com/mredakias Για δείτε μήπως μπορείτε να με ακολουθήσετε από εκεί ώστε να γλιτώσουμε την προβληματική αναζήτηση...

    Α, ναι δεν σας ενημέρωσα. Σε μια έκρηξη πρωτοτυπίας και καύσης φαιάς ουσίας, το nickname μου στο tweeter είναι... mredakias (δεν δέχεται παύλες!). Θα επιβεβαιώσετε ότι είμαι εγώ και από το μαύρο... παππί που έχω σαν avatar.

    Και τώρα η δικιά μου απορία: Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι τρέχει με τα hashtags (#)? Είναι απλά ένα μέσο για να βρίσκουμε μυνήματα με την λογική ότι πραγματοποιείται αναζήτηση με το που κάνουμε κλικ πάνω στο hashtag ή τρέχει και κάτι άλλο?

    edit: Τι πιθανό πρόβλημα μπορεί να έχω αν πχ εγώ ακολουθώ τον zavi αλλά αυτός δεν ακολουθεί εμένα? Μήπως εγώ θα μπορώ να διαβάσω τα μυνήματά του αλλά εκείνος δεν θα βλέπει τα δικά μου?

Παρόμοια θέματα

  1. ΔΩΡΕΑ βιβλίων του ΝΟΚ σε μέλη του eMichanikos.gr
    Από το μέλος eMichanikos.gr στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταία Ανάρτηση: 12.01.2013, 11:43

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •